تأثیر گرایشات ارزشی و استراتژیک بر رشد کسب و کار‌های خانوادگی در صنعت پوشاک ورزشی – دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  تأثیر گرایشات ارزشی و استراتژیک بر رشد کسب و کار‌های خانوادگی در صنعت پوشاک ورزشی

تکه ای از متن پایان نامه :

 بهبود صنعت پوشاک بوده می باشد. سرمایه گذاری بر روی پژوهش در بازار برای شناسایی و گردآوری سلیقه مصرف کنندگان و طراحی لباس با بهره گیری از طرح ها و رنگ های متنوع موجب شده طرفداران پوشاک ایرانی در بازار به مرور افزایش پیدا کنند. برای پیشبرد بازاریابی صنعت پوشاک کشور، در راه حل می تواند تأیرگذار باشد:1) اطلاع رسانی گسترده 2) به موازات فرهنگ سازی، دولت می تواند تسهیلات ویژه ای برای سرمایه گذاری در صنعت پوشاک در نظر بگیرد. آگاهی و اطلاع رسانی صحیح در زمینه برندهای پوشاک و طرفداری دولت از کسب و کارهای فعال در صنعت پوشاک منجر به این می گردد که کسب و کارهای کوچک و متوسط برای ترفیع و شناساندن مؤثر خود تمرکز نمایند. وضعیت موجود واحدهای دارای پروانه صنعتی در کشورمان نشان می دهد که بیش از هشت هزار واحد صنعتی و تولیدی در صنایع نساجی و پوشاک کشور هست. اما این آمار تعداد کل واحدهای فعال نیمه فعال یا احیانا تعطیل شده را هم شامل می گردد. از این تعداد بنگاه نساجی و پوشاک داخلی تعداد 1816 واحد در زمینه تولید انواع پوشاک فعالیت دارند. به عبارتی بیست و دو درصد (22%) بنگاه های صنعت نساجی تولیدهای پوشاک هستند و هفتادو هشت درصد (78%) تولیدی های این صنعت انواع منسوجات شامل فرش، پتو، موکت،… را تولید می کنند (دفتر صنایع نساجی – وزارت صنایع و معادن) که می بایستی با شناخت بازارها و نیازهای موجود و آمیخته ترفیع، محصولات با کیفیت به بازار عرضه کنند (آذر ملکی،87).

4-4-2 مطالعه وضعیت تجارت پوشاک ایران

پاره ای از واحدهای تولیدی صنعت دوزندگی که از دیرباز فعالیت های صادراتی خود را آغاز کرده اند به لحاظ کمی کیفی تولیدات از دیگران موفق تر بوده اند و از نظر ماشین آلات خط تولید از وضعیت بهتری برخوردارند. این دسته از واحدهای تولیدی به نوبه خود دارای معضلات و مشکلاتی هستند. از گذشته های دور به علت نبودن اجبار و فقر برنامه ریزی صادراتی واحدهای تولیدی صنعت پوشاک نتوانسته اند برنامه ریزی موفقیت آمیزی در زمینه صادرات تدوین نمایند. لاجرم امروز که تمایل به آغاز حرکت صادرات در آنها دیده می گردد معضلات و معضلات در مسائل زیربنایی بقدری زیاد می باشد که توان صادراتی در آن ها را ضعیف نموده می باشد. از سوی دیگر ارزش ارزی و ریالی ماشین آلات خط تولید این رشته از صنعت در مقایسه با سایر رشته های تولیدی صنایع نساجی بسیار ارزان تر و از جهتی مقرون به صرفه تر می باشد که اگر واحدهای تولیدی در این رشته برنامه ریزی صادراتی ر ابرای خود تدوین نمایند و دولت هم طرفداری کند در کمترین زمان می توانند موفقیت قابل قبولی را به دست آورند.

 

تأثیر گرایشات ارزشی و استراتژیک بر رشد کسب و کار‌های خانوادگی در صنعت پوشاک ورزشی

تأثیر گرایشات ارزشی و استراتژیک بر رشد کسب و کار‌های خانوادگی در صنعت پوشاک ورزشی

 برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه

پایان نامه ارشد رشته مدیریت: تأثیر گرایشات ارزشی و استراتژیک بر رشد کسب و کار‌های خانوادگی در صنعت پوشاک ورزشی

Author: new1 new1