طراحی لوگو ساده برای استارتاپ ها

طراحی لوگو ساده برای استارتاپ ها

طراحی لوگو ساده واسه استارتاپا

اگه قصد طراحی لوگو ساده ای دارین و سرعت در طراحی لوگو براتون مهمه، لوگستر وسیله مناسبی واسه شماس. به جربزه میشه گفت در سرعت طراحی لوگو، لوگستر حرف اول رو می زنه. سرعت بالای لوگستر در طراحی لوگو ساده باعث می شه که شما زمان بیشتری واسه پرورش و شکل دادن به ایده اصلی طراحی لوگو ساده خود داشته باشین.

لوگستر واسه استارتاپا که بودجه کافی واسه طراحی لوگو ساده ندارن یا نمی خوان هزینه زیادی واسه اون کنن، گزینه بسیار خوبی به شما میره.

علاوه بر این سرعت هم واسه استارتاپا اهمیت زیادی داره و به کمک لوگستر می تونن به طور سریع دست به طراحی لوگو ساده بزنن و اونو روی کارت ویزیت خود چاپ کنن. لوگستر یه لوگو ساز رایگان بوده و کار با اون بسیار ساده س!.

واسه طراحی لوگو پس از ورود به سایت و انتخاب گزینهساخت یه لوگو وارد بخش “Logo creation wizard” میشین. در قسمت اول شما باید نام شرکت یا برند خود رو وارد کنین و زمینه فعالیت اونو هم انتخاب کنین. هم اینکه در زیر نام شرکت بخشی واسه اضافه کردن شعار برند دید شده که اگه می خواین شعار برندتون در لوگو وجود داشته باشه اونو هم پر کنین.

در بخش ویرایشگر لوگستر شما می تونین نوع فونت، شکل آیکونا و رنگا رو تغییر بدین. هم اینکه دارای حالتای پیش فرضی واسه چگونگی قرار گرفتن نوشته ها و آیکون هاس که شما می تونین از راه موس و با حرکت دادن المانا و با تغییر اندازه اونا به طور دلخواه لوگو ساده مورد نظر خود رو طراحی کنین.

واسه ذخیره لوگو می تونین از نسخه رایگان استفاده کنین که دارای ابعاد کوچکتریه و نسخه هایی با ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر پولی هستن. با زدن دکمه دانلود فایل زیپی دانلود می شه که در اون چند نسخه png از لوگوی شما با پس زمینه و حالتای جور واجور قرار داره.

واسه به کار گیری وسیله رایگان لوگستر جهت طراحی لوگو ساده اینجا کلیک کنین.