لذت های گوناگون تنها غذا خوردن در رستوران

غذا خوردن در رستوران

کسائی که به دلیل موقعیت کاری همیشه در سفر و ماموریت هستن، غذا خوردن و رستوران رفتن به صورت تکی رو بسیار تجربه کردن. شاید واسه  بسیاری این موضوع ناخوشایند بوده و از اون نفرت داشته باشن اما لحظه ای تصور کنین به همراه همسرتون واسه یه سفر کاری به کرمان رفته و در اتاقتون در یکی از هتلای کرمان به تنهایی غذا می خورید در حالی که همسر شما تو یه جلسه کاری با همکاران خود قرار داره. این به مراتب بدتر هستش. البته اگه خود به طور مرتب در حال سفرین شاید به این عادت کردین اما بد نیس تا از دیدگاهی دیگه به تنها غذا خوردن نگاه کنین و جنبه های مثبت و لذت بخش اون رو دریابید :

هیچکی اهمیت نمی ده شما تنها غذا می خورید

شمام به محض اینکه به تنهایی پشت میز رستوران می شینین احساس می کنین همه به شما نگاه می کنن؟ این احساس به طور کامل طبیعیست اما لحظه ای تفکر کنین. وقتی واسه شام یا ناهار با کسی بیرون می رید کل رستوران رو بررسی می کنین تا نسبت به کسائی که در نزدیکتان به تنهایی غذا می خوردند ترحم کنین؟ طبیعتا نه. پس دفعه بعد که به تنهایی مشغول خوردن غذا در رستوران بودین یادتون باشه هیچکی به شما توجه نمی کنه.

تنهایی، توجه بیشتری به غذا دارین

تنها غذا خوردن

امتیاز بعدی تنها غذا خوردن اون هستش که شما حواستون به هم صحبتتون پرت نشده و به طور کامل با دقت می تونین طعم غذا رو بچشید. این موضوع مخصوصا وقتی که واسه اولین بار یه غذای خاص رو تست می کنین خیلی اهمیت پیدا می کنه. تصور کنین یه ماموریت کاری به شهر اصفهان به شما پیشنهاد شده و اولین باره که به این شهر سفر می کنین. قاعدتا رستورانای هتلای اصفهان به اندازه کافی شما رو وسوسه نمیکنه تا بتونین از بریانی خوردن در یکی از رستورانای معروف سطح شهر صرف نظر کنین. پس چه بهتر که در لحظه خوردن بهترین بریانی در بهترین رستوران اصفهان تموم حواستون به لذت بردن از غذا باشه.

بهترین فرصته تا دور و بری ها رو ببینین و بشنوین

شاید خیلیا این موضوع رو قبول می کنن که استراق سمع یکی از جرمای بسیار لذت بخش در دنیاست مخصوصا وقتی تنهایی به رستوران رفته اید. چون که در رستوران همه حواسشون شدیدا مشغول به غذا و گفتگو با هم صحبت خود بوده و اصلا نمیفهمند که کسی به حرف هاشون گوش میده. پس وقتی فقط به رستوران می رید موفق به کشفای بزرگی در مورد عقاید جور واجور سیاسی و دیدگاه های تاریخی و هنری میشین مخصوصا در مکالمات زوجایی که اولین قرارهای آشنایی شونه. این کار همیشه جذابیت داره.

به تنهایی، شک نداشته باشین به اندازه غذا خوردن با یه دوست لذت نمیبرین

خوردن یه فعالیت اجتماعی هستش و شک نداشته باشین در بحثی نیس که تنها غذا خوردن به اندازه رستوران رفتن با دوست صمیمی، همسر یا خونواده تون لذت بخش نخواد بود. اما شک نداشته باشین بدترین اتفاق دنیا هم نیس.

سفارش دادن غذا با قیمت بالاتر در یکی از هتلای کیش و در حالی که رو تخت اتاق خود در هتل دراز کشیده و برنامه های تکراری تلویزیون رو واسه بار پنج نگاه می کنین و غذا می خورید به مراتب بدتر از تنهایی غذا خوردن در رستورانای زیبای این شهر و لذت بردن از موسیقی زنده و یا تماشای غروب خورشید در رستورانای ساحلی هستش.

زیباترین رستورانای جهان

۱۴ مورد از لوکس ترین رستورانای دنیا

Author: مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *