لوگوی گوگل بازطراحی شد

لوگوی گوگل بازطراحی شد

طرح جدید لوگوی گوگل

شرکت گوگل پس از پرده ورداری از تغییرات بزرگ خود و راه اندازی شرکت Alphabet به عنوان شرکت مادر لوگوی خود رو هم باز طراحی کرد. از سال ۱۹۹۸ تغیرات بسیاری در حروف و نوع فونت لوگوی گوگل ایجاد شده، ولی مهمترین تغییرات کلی در سال ۱۹۹۹ اتفاق افتاد که از اون به بعد لوگوی گوگل صاف تر شده و این تغییرات درآپدیت سال ۲۰۱۵ به بالاترین درجه خود رسیده.

لوگوی جدید گوگل هم مثل لوگوی قبلی شامل حروفه ولی فونت حروف اون به sans-serif تغییر پیدا کرده. لوگو گوگل بسیار مدرن تر و پویا تر از لوگوی قبلیه و رنگای اون بسیار نرم و لطیف هستن. حروف در لوگوی جدید گوگل خوانایی بیشتری دارن و هم جهت با جواب به یکی از اهداف Sundar Pichai’s که جفت و جور کردن اینترنت واسه مناطق دور افتاده، سرعت نمایش لوگو فوق العاده سریعه. شباهت زیادی میان طرح جدید و طرح لوگوی شرکت آلفابت هم مشاهده میشه.

به چه دلیل گوگل لوگوی خود رو عوض کرد؟

شرکت گوگل با اشاره به این که امروزه تکنولوژی بخش مهمی از زندگی افراده، یادآوری کرده که گوگل نقش مهمی در زندگی افراد اجرا می کنه و افراد مختلفی واسه دسترسی به تکنولوژیای وب از گوگل استفاده می کنن. با در نظر گرفتن اینکه گوگل الان مجموعه بزرگی از سایتا، برنامه ها و خدمات رو ارائه میده، لوگوی جدید با این هدف طراحی شده که در همه وسایل گوگل حتی در کوچیکترین صفحات نمایشی مناسب داشته باشه.

نظر شما در مورد تغییرات لوگو گوگل چیه؟ فکر می کنین گوگل اهداف فوق العاده ای از این طراحی داره و این طراحی اخطار تحولی عظیمه؟