لاک این لی؛ زیبایی متفاوت ناخن ها

برخلاف بقیه لوازم آرایشی، که گذشته ای چندین هزارساله دارن، لاک، از جمله اختراعات آدم در قرن بیستم بوده. با اینکه تسلط زادگان در مصر باستان، از حنا واسه رنگ ناخنا وموهایشان استفاده می کردن اما بیشتر، ترکیب و تولید ماده ای واسه رنگ کردن ناخنا که امروز اون رو لاک می گیم، نامعلوم بود و میشه گفت این ماده آرایشی نتیجه کار دوران مدرن تکنولوژی در مواد شیمیاییه. لاک در واقع مکمل آرایشیه و آدمایی که به آراستگی خود اهمیت خاص ای میدن بیشتر در مورد انتخاب لاک هم دقت بیشتری دارن. این لی، اولین برند لوازم آرایش در داخل کشور، تازگیا اجناس خود رو به بازار عرضه کرده. رونمایی از اجناس این برند به عنوان اولین تولید کننده شکل های جور واجور جورواجور لوازم آرایشی و از جمله لاک، رو میشه اتفاقی بزرگ شمرد. در بازار لوازم آرایشی بی کیفیت و تقلبی عزممونو جزم کردیم به بررسی اجناس لاک این برند داخلی بپردازیم.

لاک این لی

لاکای این لی در ۲۳رنگ ارائه شده. طیف رنگی ارائه شده نیاز تموم سلایق در هر گروه سنی رو جواب گوه و در میان اونا رنگهای تیره و شیک تا رنگهای بسیار خوشحال و سرحال دیده می شه. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب یه لاک، غلظت اون هستش.لاکای این لی با غلظت مناسب یعنی نه بسیارکم و نه اونقدر زیاد که روی ناخن شکلی ناجور رو بسازه، جفت و جور شدن. نکته قابل توجه اینه که هر چند در به کار گیری خیلی از لاکا، حتی در برنده های شناخته شده، مجبور به تکرار چندباره اون روی ناخن هستیم اما استفاده تنها یه بار از این لی کافیه و نیاز به تجدید لاک وجود نداره هم اینکه تا مدتها بدون هیچ تغییری روی ناخنا باقی می مونه. پس اگه از جمله آدمایی هستین،که از لاکای تقلبی و پاک شدن همیشگی اونا در برخورد دست با آب و یا تجدید لاک ناخنا خسته شدن، این لی انتخاب بسیار مناسبی واسه شما هستش.

لاک این لی

از دیگر مشخصات لاکای این لی که اون رو در ردیف برنده های بسیار مطرح دنیا قرار میده، خشک شدن سریع لاک روی ناخن پس از گذشت جند ثانیه س. این ویژگی موجب می شه که لاک روی ناخن لکه دار نشده، به کار گیری اون بسیار آسون باشه و هم حالت زیبایی به ناخنامون ببخشد.

هوشمندی و خلاقیت این برند ایرونی، نه فقط در کیفیت بسیار بالای لاکا مشاهد می شه بلکه روش هایی بسیار ابتکاری و نو در طراحی بسته بندی و شیشه های لاک هم داشته. لاکا با طول ۶ سانتی متر، دارای دربی به طور کامل محکم هستن که روی اون هم سرپوشی کلاهکی قرار میگیره. این کار واسه حفظ بیشتر زیبایی ظاهری و عین حال استفاده راحت تر افراد صورت گرفته. اینجوری که شما می تونین سرپوش کلاهکی رو ورداشته و خیلی راحت از لاک استفاده کنین و بعد واسه نگهداری اون روی میز خود، سرپوش رو دوباره روی اون قرار داده تا زیبایی اون هم حفظ شه.

لاک این لی

به جرئت میشه گفت، این لی در تولید اجناس خود موفق بوده. کیفیت بالای لاک این لی در قیاس با نمونه خارجی در خیلی از موارد، برتره. این لی با هوشمندی تموم نیازای مخاطب رو درنظر گرفته و اون رو برآورده ساخته. مخصوصا قیمت مناسب محصول جای هیچ شکی رو واسه انتخاب اون باقی نمی ذاره. لاکای این لی رو می تونین با قیمت ۱۲۱۰۰ تومن، در سایتای رنگی رنگی، بامیلو و طبیعت شاپ بخرین.

تغذیه مناسب واسه پوست قشنگتر

چیجوری قشنگ تر باشیم؟

Author: مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *