لذت حداکثری از اینترنت، با بخش های متنوع کافه رایتل

rightel

واسه اولین بار در ایران کوشیده تا با ارائه سرویس کافه رایتل، امکان به کار گیری خدماتی متفاوت و جذاب از اینترنت نسل سوم گوشی موبایل رو در اختیار مشترکین خود بذاره.

به گزارش آلامتو به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور واسه اولین بار در ایران کوشیده تا با ارائه سرویس کافه رایتل، امکان به کار گیری خدماتی متفاوت و جذاب از اینترنت نسل سوم گوشی موبایل رو در اختیار مشترکین خود بذاره.

پس گزارش، در کافه رایتل بخشای متنوعی هست تا هر نوع سلیقه ای رو به خود جلب کنه. به طور مثال در بخش کارتون و انیمیشن تلویزیونی که Ri-Toons اسمشه سفر به خاطرات و دوران کودکی و هم اینکه همنشینی با کودکان از راه دنیای رنگارنگ کارتون و انیمیشن شدنیه و با این انتخاب می تونین به تماشای مجموعه محبوبی از کارتون ها و انیمیشن های داخلی و خارجی بشینین.

از دیگر بخشای کافه رایتل میشه به بخش طنز و سرگرمیRi-Fun، برنامه های آموزشیRi-Danesh، مجله سلامت Ri-Teb، سریال های تلویزیونیRi-Serial، مجله ورزشی Ri-Sport، مستندهای تلویزیونیRi-Docs، مستندهای فاخر دفاع مقدس و انقلاب اسلامیRi-Noor، و در ادامه برنامه های معارفیRi-Erfan ، سخنرانی علما و بزرگانRi-Sokhan، فیلم های سینماییRi-Film، مجله ویدیویی فوتبالRi-Goal،

برنامه های تلویزیونی Ri-Sima اشاره کرد.

هم اینکه در کافه رایتل سرویس های مناسبتی با در نظر گرفتن مناسبت های جور واجور مذهبی، انقلابی، تاریخی و چیزای دیگه ای به جز اینا، هم پیش بینی شده.

واسه بهره مندی از سرویس محتوای چند رسانه ای رایتل لازمه جزء مشترکین رایتل شید و از اینترنت نسل سوم سیم کارت خود روی گوشیای بهره مند از سیستم عامل Android یا iOS استفاده کنه.

جالبه بدونین هزینه هر مگابایت به کار گیری این خدمات، ۵۰ ریال می باشه و مثلا، تماشای یه ساعت سریال در حدود ۴۵۰۰ ریال هزینه در بر داره (به ازای هر ۹۰ مگابایت)

باید اینم بگیم که بهره مندی از این سرویس با به کار گیری مودم های رایتل (رای فای و دانگل) امکان پذیر نمی باشه.

هر کاربر میتونه جهت دسترسی راحت تر به بخشای کافه رایتل با نرم افزار QR Scanner، کدهای QR مربوط به هر سرویس رو اسکن کنین و به سرویس مورد نظر خود دسترسی پیدا کنه.

عرضه تموم خدمات در فروشگاه های رایتل

پوشش رایتل به ۴۰۰ شهر رسید

رایتل

Author: مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *